Juurutus on virtuaalse assistendi edu võti

Ettevõtte andmetele kohandatud chatGPT on suurepärane võimalus suurendada efektiivsust ja produktiivsust. Kuid virtuaalse assistendi rakendamise edukus ei sõltu üksnes tehnoloogia arendamisest. Suure osa edukusest määrab juurutus, kus organisatsiooni protsessidele ja inimeste harjumustele tuleb pöörata erilist tähelepanu.

Andmeteaduse ettevõtted on sageli keskendunud just andmeteadusele, kuid selleks, et tehnoloogia pakuks reaalset väärtust, peab keskne tähelepanu olema ettevõtte protsessidel ja inimeste harjumustel. Võrrelge seda näiteks teatrietendusega: isegi kui kõik näitlejad on oma rollid selgeks õppinud, on etenduse edukuse võtmeks lavastus – see, kuidas erinevad osad kokku mängitakse ja milline on publiku kogemus.

Tehnoloogia arendamine, nagu ChatGPT kohandamine ettevõtte andmetele, on oluline, kuid see on vaid pool väljakutsest. Andmed ja algoritmid võivad luua suurepärase “lavakava”, kuid ilma eduka juurutuseta ei pruugi publik ehk ettevõtte töötajad seda vastu võtta.

Inimestel on väljakujunenud harjumused ning isegi kui need on ebaefektiivsed, ei ole neid lihtne muuta. Näiteks kui keegi on harjunud saama oma vajalikud dokumendid e-posti kaudu, võib tal olla vastumeelsus uue tehnoloogia kasutamise osas, mis pakub samu dokumente kiiremini ja lihtsamalt. See on inimlik ja seda tuleb juurutusprotsessi ajal mõista ja arvesse võtta.

Meie tiim on keskendunud just edukale juurutusele. Meie eesmärk on luua pilootprojektist alates positiivne kogemus, mis annab ettevõttele pideva eduelamuse. Me tahame, et ettevõtte virtuaalne assistent oleks kõigile lihtsalt kättesaadav, ja püüame muuta inimeste olemasolevaid harjumusi nii vähe kui võimalik.

Inimeste harjumuste muutmise asemel püüame näidata, kuidas uus tehnoloogia aitab neil oma probleeme lahendada. Me koolitame inimesi, näitame neile, kuidas virtuaalne assistent aitab neil kiiremini ja tõhusamalt tööd teha, ja toetame neid kogu protsessi vältel.

Lõppkokkuvõttes on virtuaalse assistendi edukus suuresti seotud juurutusega. Tehnoloogia arendamine on vaid pool võrrandist – eduka juurutuse tagamine ja inimeste harjumuste mõistmine on teine pool, mis määrab lõpptulemuse. Andmeteaduse ettevõtted, kes suudavad keskenduda nii tehnoloogiale kui ka juurutusele, on need, kes suudavad luua kõige rohkem väärtust ja saavutada parimad tulemused.

Loome GPT-lahenduse sinu ärile

Tööta tõhusamalt ja automatiseeri tüütud ülesanded.

Võta ühendust
Kirjuta meile, millised ajad sulle sobivad.

    *